Hoi! Ik ben Sylvia

Vakkundig en fanatiek

Over Sylvia

Zo iemand waarvan je precies weet wat je aan haar hebt: dat is Sylvia. Gouden bergen beloven is niet aan haar besteed. En to do-lijstjes worden iedere maand vakkundig voltooid. Dé ingrediënten die Sylvia kronen tot de SEA-specialist van je dromen.

Ook aan de sprankeling in haar ogen is af te lezen dat Sylvia haar roeping helemaal gevonden heeft bij doublesmart. Geen werkdag is hetzelfde en dat maakt dat ze elke keer weer vol enthousiasme op haar bureaustoel plaatsneemt.

Buiten de kantoormuren ontpopt Sylvia zich als een heuse fanatiekeling. Spelletjesavonden met vrienden zijn haar ding. Maar zich verliezen in een goed boek of een leuke serie doet ze eigenlijk net zo graag. Indrukwekkend genoeg wist ze het zelfs te presteren maar liefst 9 keer de serie ‘How I Met Your Mother’ te kijken!

Succesverhalen van Sylvia

Enkele klanten waarvoor Sylvia meetbaar meer groei heeft gerealiseerd

Dit is wat onze klanten zeggen

De waarde van de relatie zegt ons zoveel meer dan we waarde van de transactie. Dat heeft gezorgd voor lange termijn relaties met opdrachtgevers.

Wij krijgen een 4.9 op Google uit136 beoordelingen

‘Voor MKB Montferland heeft Paola een inspirerende AI-presentatie/workshop gegeven. Zeer tevreden!’

Michiel v. Delden

‘Ik volgde bij Doublesmart de GPT Sprintsessies. Deze sessies gaven me een helder overzicht van hoe je zelf GPT’s bouwt die inhoudelijk én qua stijl en vorm sterkere reacties geven. De training…’

Kevin van der Zwan

‘Super leuke bedrijf om mee samen te werkenZe maken waar wat ze beloven en denken altijd mee ook is ons vindbaarheid enorm verbeterdAltijd tevreden geweest en nog steeds tevreden !👍🏻’

Ehsan Haydar

‘Wij werken al een tijdje met DoubleSmart en zijn daar tevreden over. We hebben ze ontmoet op de Webwinkel Vakdagen. Hoewel we toen niet direct met ze in zee gingen, hebben we uiteindelijk toch een…’

Maikel Keizer

‘Super blij met onze samenwerking. Ook dit jaar weer een mooie groei laten zien in onze samenwerking én cijfers. We kijken uit naar de volgende zeven jaren!’

Filip Burman

Maak kennis met ons SEA-team

Kletsen met Sylvia?

Maak een afspraak met onze marketingprofessionals

Klaar voor de volgende stap? Onder het genot van een bakje koffie bespreken we samen de strategie, campagne of aanpak die bij jou past.